Ski areálu Razula je 10 let, oslava se uskuteční v sobotu 1. února

Ski areálu Razula je 10 let, oslava se uskuteční v sobotu 1. února

NOVÝ TERMÍN - 1.2.2014. Ski areál Razula Velké Karlovice si v této zimní sezóně připomíná jubileum – 10 let od zahájení provozu. Oslava se uskuteční v sobotu 1. února 2014.

Změna termínu! Vzhledem k počasí je oslava desátých narozenin Skiareálu Razula přesunuta na sobotu 1. února. Pro bližší informace, prosíme, sledujte web www.razula.cz.

Pro návštěvníky bude připraven zábavný program na hlavní sjezdovce Razula.

  • Těšit se můžete například na testování nových modelů lyží LUSTI a to v kontrastu s možností testování staršího lyžařského vybavení. 
  • V sobotu bude u Gril srubu Razula zahájena výstava historických pohlednic nazvaná „Půl století proměn“, která ukazuje, jak výrazně se v průběhu let změnilo karlovické údolí Léskové. Výstava zde bude k vidění až do konce zimní sezóny.
  • Pro návštěvníky bude dále připraveno soutěžní odpoledne, v němž se mohou utkat v neobvyklých lyžařských disciplínách, mj. v běhu do vrchu na sněžnících nebo na  překážkové dráze pro mistry lyžaře.
  • Zlatým hřebem bude soutěž v synchronizovaných jízdách na lyžích, do níž se mohou zapojit zájemci z řad široké veřejnosti v různě početných skupinách od dvou do šesti osob. Nezáleží ani tak na náročnosti sestavy nebo preciznosti provedení. Hodnotit se bude zejména originalita vystoupení či kostýmy, bonusové body mohou soutěžící dostat také za použití retro vybavení. Nejlepší týmy se mohou těšit na atraktivní ceny.
  • V 17 hodin bude k vidění vystoupení instruktorů lyžařské Tygří školky.
  •  Nebude chybět ani sněžný bar a party s DJ na sněhu.

Kdo dorazí v dobovém kostýmu, bude mít slevu 50 % na skipas.

Sleva na skipasy pro lyžaře v historickém oblečení platí i po celou neděli 5. ledna. I v neděli budou mít návštěvníci možnost využít bezplatného testování lyží LUSTI.