Novinky 2014: dětský park Razulák a turistické okruhy

Novinky 2014: dětský park Razulák a turistické okruhy

Na léto 2014 jsme pro vás v Resortu Valachy připravili další novinky. Přečtěte si, co je u nás nového, a přijeďte si užít letní dovolenou k nám do Velkých Karlovic. Letní dovolená v Resortu Valachy vás bude bavit, ať už přijedete s dětmi, nebo bez nich.

Dětský zábavní park Razulák

Od června 2014 je v otevřen nový dětský zábavní park Razulák. Vznikl na úpatí sjezdovky Razula u Gril srubu Razula, naproti Spa hotelu Lanterna, ve spolupráci se společností BESKYDY SPORT, která provozuje podobný areál v nedaleké Bílé.

Pro děti už máme v Resortu Valachy řadu služeb – od dětských koutků a bazénů přes dětské saunování, animační programy, malý lanáček či nabídku dětských menu až po dvě speciální dětské turistické trasy, ale podobná venkovní aktivita tu zatím chyběla,“ říká ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

V parku Razulák, zasvěceném karlovickým strašidýlkům, jsou mj. lanáček, letní tubing, kuličkodráha, indiánská vesnice, pískoviště, skákací hrad, aquazorbing, trampolína, skluzavky, šlapací autíčka a další aktivity. Dvakrát denně se konají animační programy. Hosté Resortu Valachy, kteří v létě využijí zvýhodněný pobyt Letní dovolená v Beskydech, mají jednou za pobyt vstup do parku zdarma.

Více o Razulákovi se dočtete ZDE.

Turistické okruhy Resortu Valachy

Další novinkou je zřízení sítě turistických okruhů Resortu Valachy.

Jde celkem o šest nenáročných výletních tras, které jsme vyznačili v okolí našich hotelů a jež jsou koncipovány jako okruhy se startem i cílem ve stejném místě. Měří od 7 do 12 kilometrů a představují přírodu v nejbližším okolí či zajímavá místa jako jsou rozhledna Miloňová, Laďův pramen či Prales Razula, úbočí s typickými valašskými dřevěnicemi nebo hřibové lesy. Mezi hosty, kteří se nechtějí vydávat na delší náročnější výšlapy, byl o tuto možnost výletů zájem. Věříme, že ji využijí také senioři, rodiče s malými dětmi a kočárky nebo třeba terénní běžci,“ popisuje Tomáš Blabla.

Mapu okruhů obdrží zájemci zdarma v recepcích hotelů, dostupná je ale například i v informačních centrech v regionu. Více o turistických okruzích se dočtete ZDE.

Nové služby pro relaxaci a zábavu

Postupně doplňujeme také nabídku relaxačních aktivit ve wellness centrech a dalších služeb.

  • v srpnu 2014 chystáme rozšíření nabídky exotických masáží ve Wellness Horal o turecký hammam
  • rozšířili jsme nabídku beauty salonů v hotelech Lanterna i Horal o pedikúru
  • nově je otevřena půjčovna elektrokol u hotelu Horal
  • posílili jsme nabídku saunových rituálů ve Wellness Horal (dříve 6x, nyní až 9x denně)

Pro hosty Lanterny oběd v ceně

V létě vám opět nabízíme zvýhodněný pobyt Letní dovolená v Beskydech, jehož hlavním „tahákem“ je ubytování dětí do 12 (hotely Horal a Galik) nebo 15 let (hotel Lanterna) zdarma a každodenní volný vstup do termálních bazénů Wellness Horal a relaxačních center. V ceně je dle délky pobytu i masáž, kosmetické ošetření, degustační menu v zážitkové restauraci či projížďka na segwayi, vstupenka do zábavního parku Razulák a pro hosty Spa hotelu Lanterna****  oběd.

„Právě Spa hotel Lanterna je v rámci našeho resortu zaměřen na nejnáročnější klientelu, která vyžaduje maximální komfort pod jednou střechou, a tato služba k němu rozhodně patří. Vůbec poprvé tak vyzkoušíme koncept pobytů, které se již velmi blíží all inclusive,“ doplnil Tomáš Blabla.

V srpnu 2014 můžete na Letní dovolenou v Beskydech ve Spa hotelu Lanterna využít last minute slevu 10%.