Ochutnejte To nejlepší z Valašska v restauraci Vyhlídka

Ochutnejte To nejlepší z Valašska v restauraci Vyhlídka

Ochutnejte To nejlepší z Valašska v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Menu tohoto názvu jistě potěší všechny milovníky valašské kuchyně a regionálních produktů. V nabídce Vyhlídky je najdete od 1. září do 31. října.

„Valašská kuchyně byla vždy jednoduchá a prostá, založená na tom, co se zrovna urodilo na valašských zahrádkách, polích a v lesích. Přesto jí nikdy nescházela pestrost. Nové menu jsme vytvořili v duchu těchto tradic a ve svěžím, moderním pojetí. Věříme, že návštěvníkům bude chutnat," říká šéfkuchař Pavel Václavík.

Stylové je již samotné uvítání u stolu předkrmem s chlebem a tvarohovou pomazánkou a dalším chodem v podobě dolnopaseckého bio sýru z Horutovy farmy, doplněné pohankovými pukanci a sezónními borůvkami.

  

K Valašsku sice neodmyslitelně patří především kyselice, kuchaři se však tentokrát v případě polévky rozhodli pro sezónní suroviny a návštěvníci si pochutnají na hříbkovém krému.

Neobvyklé variace surovin nabízí i další chody, především halušky s grilovanou cuketou či mátová panna cotta.

Ke všem chodům si mohou hosté objednat snoubená vína vybraná hotelovými sommeliéry.

   

 Menu je v nabídce zážitkové restaurace Vyhlídka v září a říjnu 2016


Ceny a cenová zvýhodnění
  • Menu: 990 Kč/osoba bez vín - včetně vín 1 490 Kč /osoba
  • Pro ubytované hosty Spa hotelu Lanterna je možné dokoupit degustační menu k večeři za zvýhodněnou cenu 590 Kč bez vín nebo 1 090 Kč včetně vín
  • Hosté luxusních apartmánů Suite Spa mají automaticky jednou za pobyt menu v ceně ubytování.
Rezervace
  • Degustační menu je potřeba si zarezervovat nejpozději den předem na tel. čísle: +420 571 477 300 nebo na e-mailu lanterna@valachy.cz.
Restaurace Vyhlídka
  • Restaurace Vyhlídka je otevřena denně od 18:00 do 22:30 hodin. Více o zážitkové restauraci Vyhlídka se dočtete ZDE.