Ceník ubytování 2016

Cena pokojů a apartmánů ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje snídaně formou bufé s pestrým výběrem i pro vegetariány a milovníky zdravého životního stylu, večeře formou teplého i studeného bufé s velkým výběrem tradičních i mezinárodních specialit a neomezený vstup do L-Spa relaxačního centra a Wellness Horal.


Můžete také využít našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si ještě více služeb v ceně.

 

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc.


O víkendech (pátek – neděle) a svátcích je možný pobyt minimálně na 2 noci. V případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 350 Kč / osoba.


Ve vybraných termínech je možný pobyt minimálně na 3 noci. V těchto termínech v případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 700 Kč (tzn. 2x 350 Kč), v případě ubytování na 2 noci účtujeme příplatek 350 Kč. V roce 2016 jde o termíny:  27. - 30. 10., 7. - 20. 11.


Zvláštní ceník platí v období od 23. 12. do 2. 1.


Ceník ubytování 2016 zde.

 

Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2016
Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.

Standard1 890 Kč
SuiteProstorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.Suite2 190 Kč
Suite SpaUnikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, večeře, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.Suite Spa3 290 Kč
Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do relaxačního centra L-Spa do 17:00 a Wellness Horal.

Přistýlka950/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

K dispozici je možnost propojení u těchto pokojů: 314+315, 401+402 a 416+417. Rodinám je účtováno lůžko na připojeném pokoji jako přistýlka dospělý, tj. 1 390,- Kč.


Ubytovací poplatek15,- Kč / noc
Ubytování pejska950,- Kč / noc
Pronájem dětské postýlky300,- Kč / pobyt


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Sledujte naši nabídku zvýhodněných pobytů