Ceník ubytování 2016

Cena pokojů a apartmánů ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje snídaně formou bufé s rozšířenou nabídkou superpotravin a s pestrým výběrem i pro vegetariány a milovníky zdravého životního stylu, večeře formou teplého i studeného bufé s velkým výběrem tradičních i mezinárodních specialit a neomezený vstup do L-Spa relaxačního centra Wellness Horal.


Minimální délka pobytu o víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech jsou dvě noci - při rezervaci ubytování na jednu noc je k standardní ceně přičtena částka 350 Kč za osobu a noc. Ceník ubytování je uváděn za jednu osobu a noc.


Můžete využít našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. Pobyt vy vybraných dnech zahrnuje animační programy a vždy také parkování u hotelu i wifi připojení.


V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech.


Platnost ceníku: 2.1. - 20. 12. 2016, neplatí ve vybraných dnech

Ceník na rok 2017 naleznete ZDE.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2016
Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.

Standard1 890 Kč
SuiteProstorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.Suite2 190 Kč
Suite SpaUnikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, večeře, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km.Suite Spa3 290 Kč
Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do relaxačního centra L-Spa do 17:00 a Wellness Horal.

Přistýlka950/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

K dispozici je možnost propojení u těchto pokojů: 314+315, 401+402 a 416+417. Rodinám je účtováno lůžko na připojeném pokoji jako přistýlka dospělý, tj. 1 390,- Kč.


Ubytovací poplatek15,- Kč / noc
Ubytování pejska950,- Kč / noc
Pronájem dětské postýlky300,- Kč / pobyt


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Sledujte naši nabídku zvýhodněných pobytů