19. 11.

Omezení provozu Wellness Horal

Vážení hosté,


upozorňujeme vás, že z provozních důvodů bude od pondělí 19. listopadu do čtvrtku 22. listopadu omezen provoz relaxačního centra Wellness Horal:


 • 19. listopadu (od 12:00) - 22. listopadu (do 12:00) - odstávka relaxačního bazénu Wellness Horal. Plavecký bazén, dětský bazén, saunový svět, kardio fitness, masáže i Beauty salon Horal v provozu.
 • 20. listopadu - uzavřeno celé Wellness Horal od 7:00 do 10:00


Před uzavřením relaxačního bazénu v pondělí 19. listopadu bude nahřát plavecký bazén na příjemnou teplotu 36°C a budou puštěny také hydromasážní trysky.


Našim hostům nabízíme v tomto období slevu: 20 %  do bazénů, 10 % na procedury a 10 % na kombinovaný vstup do bazénů a do wellness.


Děkujeme za pochopení

22. 11.

Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

Vzácný bílý lanýž opět na Valašsku! Zažijte jedinečný degustační večer plný vybraných chutí a neodolatelných vůní v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Přeneste se společně s námi do italské oblasti Piemont, celosvětově proslulého regionu vzácných lanýžů a vynikajícího vína, a podlehněte kouzlu této delikatesy.

Více informací a registrace zde.


24. 11.

Champagne Mumm Night

Francouzské varianty champagne značky Mumm..


15. 12.

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

Jedinečný degustační večer ve společnosti Ladislava Špačka věnovaný zásadám společenského chování a doplněný zážitkovým vícechodovým menu v restauraci Vyhlídka. Naučte se vše, co budete potřebovat k běžnému i formálnímu společenskému styku a vychutnejte si dokonalý gurmánský zážitek ve společnosti "mistra etikety". Možnost spojit s ubytováním.


Více informací zde.

27. 12.

Večer na téma společenského odívání s L. Špačkem a N. Labanovou

Vzbudit správný první dojem je důležité nejen v profesním, ale také osobním životě. Seznamte se s pravidly společenského odívání od odborníků na etiketu: Ladislava Špačka a Nadi Labanové.


VEČER NA TÉMA SPOLEČENSKÉHO ODÍVÁNÍ S L. ŠPAČKEM A N. LABANOVOU

Odpoledne ve Spa hotelu Lanterna s povídáním Ladislava Špačka a Nadi Labanové zahrnuje:

 • Kdy: 27. prosince 2018 od 16:00 hod, délka cca 2 hodiny
 • Kde: zážitková restaurace Vyhlídka (Spa hotel Lanterna)
 • Cena: 1 690 Kč/os.
 • Zahrnuje:
  • podvečerní besedu na téma odívání s odborníky na etiketu: Ladislavem Špačkem a Naďou Labanovou
  • drobné občerstvení, welcome drink

 • Rezervace: tel: +420 571 477 300 nebo e-mail: lanterna@valachy.cz (omezená kapacita 45 míst, rezervujte si svou účast včas)

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 22. 6. 2018. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit, změny vyhrazeny.

Ujasněte si pravidla pro oblékání mužů a žen ve společnosti včetně výběru šatů na ples, svatbu či jinou slavnostní příležitost, seznamte se s pravidly odívání v byznyse ale i ve volném čase a užijte si odpoledne plné nadhledu i informací s pravými odborníky na etiketu.

27. 12.

Jan Holeňa a Milan Cyrus v Cocktail baru Lanterna

Užijte si hudební večer v Cocktail baru Lanterna s Janem Holeňou a Milanem Cyrusem. Těšit se můžete na zpěv, příjemné poslechové melodie i kytaru.

28. 12.

Šašek a královna aneb Etiketa u stolu pro děti

Jedinečné degustační odpoledne s etiketou pro děti ve společnosti mistra v oboru - Ladislava Špačka. Vychutnejte si interaktivní zábavně vzdělávací show pro děti i jejich rodiče s praktickým nácvikem stolování a ochutnávkou degustačního menu.


Omezená kapacita, více informací a rezervace zde.


  

28. 12.

Šansonový večer se Světlanou Nálepkovou a degustačním menu

Vychutnejte si degustační menu za doprovodu šansonového recitálu Světlany Nálepkové. Zpestřete si večer výbornou gastronomií zážitkové restaurace Vyhlídka a příjemnou atmosférou protkanou českými a francouzskými šansony z repertoáru Edit Piaf, Lary Fabian, Jacquese Brela nebo Patricie Kaas.

Kdy: pátek 28. 12. 2018 od 19:30 hod, délka cca 3 hodiny
Kde: restaurace Vyhlídka, Spa hotel Lanterna
Cena: 2 490 Kč/osoba *
Zahrnuje:

 • prosincové degustační menu zážitkové restaurace Vyhlídka doplněné o snoubená vína
 • šansonový recitál Světlany Nálepkové
 • autogramiáda

Více informací a rezervace zde.

29. 12.

Degustační odpoledne s vinařstvím Špalek

Zpestřete si předsilvestrovské chvíle degustací vín vinařství Špalek a poslechněte si příběhy vybraných vín, která vám budeme servírovat, přímo z úst majitele vinařství. Nechejte se zlákat neobvyklou oranžovou barvou cuvé vyrobeného tradiční metodou bez použití kvasinek a enzymů nebo podlehněte osobitému vínu s divokou vůní a nádechem travnatých tónů s angreštem a černým bezem, které oplývá finesou a elegancí.


Degustační odpoledne s vinařstvím Špalek

 • Kdy: sobota 29. prosince 2018, od 16:30
 • Kde: Cocktail bar Lanterna, Spa hotel Lanterna
 • Cena: 490 Kč / osobu
 • Zahrnuje:
  • degustaci vybraných vín
  • drobné občerstvení


Nutná rezervace předem (tel: +420 571 477 300,  e-mail: lanterna@valachy.cz), maximální kapacita 30 osob.


Vybraná vína:
 • Edelspitz Pigage Gewürztraminer & Pinot Gris 2015, suché
 • Ryzlink rýnský 2016, pozdní sběr, polosuchý
 • Sauvignon KRAVÁK 2016, pozdní sběr, suché
 • Gryllus Svatovavřinecké & Zweigeltrebe 2015, suché
 • Šaler 2011, likérové víno, sladké

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 9. 8. 2018. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce. Možnost změn vyhrazena.  
Více informací: https://www.lanterna.cz/aktuality/zp_1625/degustacni-odpoledne-s-vinarstvim-spalek.aspx

19. 1.

Slavnostní uvedení nového degustačního menu s víny Georg Breuer

Zveme vás na představení nového degustačního menu snoubeného s víny prémiového vinařství Georg Breuer, které získalo ocenění Nejlepší vinařství roku v Německu.


Slavnostní uvedení si můžete vychutnat v sobotu 19. 1. 2019, a to s průvodním slovem šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna a zástupce vinařství v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna.


Menu je v nabídce po celý leden a únor 2019.


Více informací zde.

1. 5.

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

Jedinečný degustační večer ve společnosti Ladislava Špačka věnovaný zásadám společenského chování a doplněný zážitkovým vícechodovým menu v restauraci Vyhlídka. Naučte se vše, co budete potřebovat k běžnému i formálnímu společenskému styku a vychutnejte si dokonalý gurmánský zážitek ve společnosti "mistra etikety". Možnost spojit s ubytováním.


Více informací zde.

10. 10.

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel (předběžný termín)

Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš host je toho skvělým důkazem.

Více informací