Zážitková gastronomie restaurace Vyhlídka

Zážitková gastronomie restaurace Vyhlídka

Zážitková gastronomie je určena všem, kteří se nespokojí s „běžným“ jídlem. V naší zážitkové restauraci Vyhlídka se vysoká gastronomie snoubí s perfektním servisem a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Josefa Tydlačky a týmu. Jídla si zde vychutnáte skutečně všemi smysly.

Restaurace Vyhlídka vyniká citlivě designovaným interiérem a krásným výhledem do krajiny. Při stolování pak důležitou roli hraje nejen kombinace čerstvých surovin a skladba pokrmu, ale také způsob jeho prezentace na talíři, požitek ze způsobu servírování a v neposlední řadě vůně i vybraná chuť nabízeného jídla.

Dokonalý zážitek umocňuje degustace vín za asistence sommeliéra, který svým doporučením dotváří celkový dojem z pokrmu. Pro uzavřené společnosti je možné objednat degustaci vína i s odborným komentářem či degustace koňaků.

Vyhlídka se nachází vedle hlavní hotelové Restaurace Lanterna, od jejíchž prostor je zcela oddělena pro ničím nerušené stolování. Koncept je založen na servírování večeří v klidném prostředí, jako stvořeném pro romantický večer nebo slavnostní komorní události. Proto doporučujeme společenský oděv.

Novinka na Lanterně: technologie Coravin, díky které můžeme hostům k degustačnímu menu nabídnout "po sklence" také ta nejdražší a velmi vzácná vína. Více informací a rozhovor se sommelierem Michalem Papšíkem zde.

  

Gastronomický a společenský kalendářDegustační menu s vinařstvím Domaine Eisgrub

Od 1. 3. do 30. 4. 2019 si budete moci vychutnat degustační menu restaurace Vyhlídka doplněné o snoubená vína prémiového vinařství Domaine Eisgrub.

  • menu podáváme od 18:00 do 22:00 (příchod hostů od 18:00 do 19:30), nutná rezervace předem

Nutná rezervace předem na rezervace@valachy.cz nebo tel: +420 571 477 300.

  

 


Rezervace degustačních menu v restauraci Vyhlídka

  • Degustační menu si rezervujte minimálně 1 den předem: +420 571 477 300 nebo na e-mailu lanterna@valachy.cz. Kapacita omezena (max. 40 míst)

 Náš tým

  • Šéfkuchař Spa hotelu Lanterna: Josef Tydlačka
  • Sommeliéři: Michal Papšík, Martin Šoupal
  • Vedoucí obsluhy: Martin Šoupal, zástupce: Jiří Buček

 Otevírací doba

  • 18:00-22:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.