L-Spa relaxační centrum

L-Spa relaxační centrum

Vítejte v L-Spa relaxačním centru hotelu Lanterna, kde můžete odložit stud i starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Komorní a poklidné prostředí centra přímo vybízí k očistě těla i ducha. K dokonalé relaxaci vám v L-Spa nabízíme široký výběr masáží a ošetřujících terapií v provedení exotických masérů.

Již po několika krocích z hotelového výtahu se ocitnete ve zcela jiném světě - ve světě bez spěchu a stresu, ve světě klidu a odpočinku. Celý prostor L-Spa se rozkládá ve dvou podlažích o rozloze 250 m2. Jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba.

Ubytovaní hosté mají v ceně pobytu neomezený vstup do L-Spa. Neubytovaní hosté mohou centrum navštívit dle ceníku uvedeného níže.

Co vše najdete v L-Spa

 • Krytý bazén s vodními atrakcemi (28 - 29°C, plocha 56 m2)
 • Whirlpool se slanou vodou (35 - 37°C, pro 8 - 10 osob, s bočními, zadními i spodními tryskami)
 • Finskou saunu nově ve vybraných časech také se saunovými rituály
 • Parní lázeň
 • Ochlazovací jezírko, vědro ledové horské vody
 • Multifunkční sprchy
 • Odpočinkovou terasu s vyhlídkou a ochlazovací venkovní terasu
 • L-Spa bar s nabídkou čajů, nápojů a prodejem kosmetiky Lakshmi

NOVINKA: Populární saunové rituály si u nás můžete dopřát také v komornější atmosféře L-Spa a to vždy od pátku do neděle. Časy rituálů: 10:30, 16:30, 19:00, 20:30 (změny vyhrazeny)


Za příplatek můžete využít

          

 

Speciální nabídka pouze pro neubytované hosty: SPA DAY - celodenní pobyt v L-Spa s masáží či kosmetickým ošetřením a tříchodovým menu v zážitkové restauraci Vyhlídka. V nabídce pouze ve všední dny. Cena od 1 490 Kč.

Otevírací doba:
Bazén  07:00 - 22:00*
L-Spa všední dny /  víkendy10:00 - 22:00 / 09:00 - 22:00*

Beauty Salon

  

pondělí, středa, pátek 10:00 - 22:00*

poslední masáž či proceduru si můžete vychutnat ve 20:30*

* POZOR! Od 1. 4. 2019 změněna otevírací doba!

 

Ceník vstupu do L-Spa

 • Ubytovaní hosté hotelu Lanterna ZDARMA
 • Neubytovaní hosté 590 Kč / 6 hodin
 • Neubytovaní hosté při objednání masáže či kosmetického ošetření  ZDARMA / 3 hodiny

 V ceně vstupu pro neubytovnané hosty je zahrnut ručníkový servis. Ubytovaným hostům je při příjezdu do hotelu zapůjčena Spa taška s županem, osuškou a přezůvkami. K dispozici na vyžádání jsou také dětské župany.

  

  

Důležité informace

 • Děti do 14. narozenin mají vstup do L-Spa pouze v doprovodu či se souhlasem rodičů. Po 17. hodině jsou prostory L-Spa (mimo bazén) vyhrazeny pouze pro dospělé.
 • Vstup do všech prostor L-Spa (mimo plaveckého bazénu) je z hygienických důvodů bez plavek. K dispozici jsou prostěradla, osušky a malé ručníky na sezení v saunách. Prosíme, dbejte o životní prostředí, šetřete volně dostupným prádlem. Po skončení saunování je odložte do připravených sběrných košů.
 • Tašku Spa, kterou naleznete při příjezdu do hotelu v pokoji nebo obdržíte při vstupu, je nutné (mimo přezůvek) vrátit. Děkujeme.
 • V prostorách L-Spa dbáme na dodržování klidu a respektování soukromí návštěvníků, proto je nutné návštěvu a veškeré procedury pro neubytované hosty vždy předem objednat. Jedině tak zaručíme, že se u nás budete cítit opravdu jako v ráji.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Relaxaci v L-Spa, exotickou masáž nebo ošetření pleti špičkovou kosmetikou lze objednat i jako originální dárek. Své blízké a milované tak jistě potěšíte dárkem pro zdraví a celkovou tělesnou i psychickou pohodu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR.