Ceník ubytování 2019

Cena pokojů a apartmánů ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje snídaně formou bufé s rozšířenou nabídkou superpotravin a s pestrým výběrem i pro milovníky zdravého životního stylu, večeře formou teplého i studeného bufé s velkým výběrem tradičních i mezinárodních specialit a neomezený vstup do L-Spa relaxačního centra Wellness Horal se saunovými rituály až 9x denně, parkováním a wifi (při obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme servírovanou večeři o 4 chodech)


O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se k ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc. Ceník ubytování je uváděn za jednu osobu a noc. Informace k akceptaci stravenek.


Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. Pobyt ve vybraných dnech zahrnuje parkování u hotelu i wifi připojení, animační programy dle sezóny a obsazenosti hotelu o víkendech a prázdninách.


PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019.

>> Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu v termínu 4.-6. října 2019

Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Standard2 190 Kč
Suite

Prostorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Suite2 490 Kč
Suite Spa

Unikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, servírovaná večeře v restauraci Vyhlídka, jednou za pobyt degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do relaxačního centra L-Spa do 17:00 a Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 590 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

K dispozici je možnost propojení u těchto pokojů: 314+315, 401+402 a 416+417.

Ubytovací poplatek15 Kč / noc
Ubytování pejska950 Kč / noc (490 Kč / noc  při pobytu od 3 nocí)
Pronájem dětské postýlky300 Kč / pobyt


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zvýhodněné pobyty ve Spa hotelu Lanterna