Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš host je toho skvělým důkazem.

Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější? Ale hlavně – jak to, že u nás nemáme natřískané kostely?

Nenechte si ujít odpoledne plné nadhledu, humoru i důležitých životních otázek v podání nejznámějšího a nejoblíbenějšího římskokatolického představitele u nás.


ZBIGNIEW CZENDLIK: POSTEL HOSPODA KOSTEL

Odpoledne ve Spa hotelu Lanterna s talkshow Zbigniewa Czendlika obsahuje:

 • Kdy: čtvrtek 10. 10. 2019 od 17:00
 • Kde: Spa hotel Lanterna
 • Délka trvání: cca 1,5 hodiny
 • Cena: 650 Kč
 • Zahrnuje:
  • vyprávění Zbigniewa Czendlika o jeho osobním i kněžském životě, mezilidských vztazích, i problematice současného světa - vše s humorem, nadsázkou a otevřeností jemu vlastními
  • welcome drink, občerstvení
  • autogramiáda, na místě si také můžete zakoupit jeho knihu Postel hospoda kostel, která je základem povídání

DOPORUČUJEME: spojte příjemné setkání se Zbigniewem Czendlikem s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací

Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit.

Omezená kapacita míst, rezervujte si svou účast včas. Rezervace tel: 571 477 300 nebo lanterna@valachy.cz

    

Zbigniew Czendlik "Pro ty, kteří umí číst srdcem"

Zbigniew Czendlik "Zibi" je jednou z nejznámějších tváří římskokatolické církve polské národnosti působící v České republice. Je oblíbený pro svůj vtip a nadhled, ale také pro jeho nekonvenčnost, osobitost, společenskost, otevřenost a postoj k životu.

Působil i jako moderátor v pořadu České televize - Uchem Jehly, nebo Českého rozhlasu 2, je přítelem mnoha známých osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu (vídat ho můžete např. po boku Lucie Bílé nebo Ladislava Špačka) 

Kniha rozhovorů Postel hospoda kostel, kterou vydal ve spolupráci s Markétou Zahradníkovou, získala v roce 2017 Cenu čtenářů prestižního ocenění Magnesia litera.

        

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.