Večer na téma společenského odívání: L. Špaček, N. Labanová

Večer na téma společenského odívání: L. Špaček, N. Labanová

Vzbudit správný první dojem je důležité nejen v profesním, ale také osobním životě. Seznamte se s pravidly společenského odívání od odborníků na etiketu: Ladislava Špačka a Nadi Labanové.

Může mít muž večer šedý oblek? Musí mít žena vždy punčochy? Jak je to dnes s kravatou? Mění se styl pánských obleků? A co délka sukně při obchodním jednání? Nejen tyto otázky budou tématem besedy s Ladislavem Špačkem a Naďou Labanovou.

Ujasněte si pravidla pro oblékání mužů a žen ve společnosti včetně výběru šatů na ples, svatbu či jinou slavnostní příležitost, seznamte se s pravidly odívání v byznyse ale i ve volném čase a užijte si odpoledne plné nadhledu i informací s pravými odborníky na etiketu.


VEČER NA TÉMA SPOLEČENSKÉHO ODÍVÁNÍ S L. ŠPAČKEM A N. LABANOVOU

Odpoledne ve Spa hotelu Lanterna s povídáním Ladislava Špačka a Nadi Labanové zahrnuje:

 • Kdy: 27. prosince 2018 od 16:00 hod, délka cca 2 hodiny
 • Kde: konferenční místnost (Spa hotel Lanterna)
 • Cena: 1 690 Kč/os.
 • Zahrnuje:
  • podvečerní besedu na téma odívání s odborníky na etiketu: Ladislavem Špačkem a Naďou Labanovou
  • ukázku společenského odívání pro různé typy příležitostí se zaměřením na situace, které mohou nastat, kombinace oděvů aj. s praktickou ukázkou na oděvech české firmy Janek
  • drobné občerstvení, welcome drink

 • Rezervace: tel: +420 571 477 300 nebo e-mail: lanterna@valachy.cz (omezená kapacita 45 míst, rezervujte si svou účast včas)

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 22. 6. 2018. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit, změny vyhrazeny.

Náš tip: spojte příjemné setkání s Ladislavem Špačkem a N. Labanovou se silvestrovským ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací

 

    


Ladislav Špaček a Naďa Labanová

Ladislav Špaček působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla, účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě. Jeho poslední publikací je obsáhlá Business etiketa a komunikace. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.

Naďa Labanová je dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka a prezentuje alternativní pohled na etiketu a komunikaci. Zaměřuje se především na etiketu pro ženy, věnuje se také stylingu, dalším společenským tématům a etiketě pro děti.

Součástí programu je také praktická ukázka jednotlivých oděvů, jejich kombinací a vhodné zvolení pro danou příležitost od české firmy Janek.

    

Další zážitkové pobyty: Snídaně s N - povídání s Ladislavem Špačkem a Radimem Uzlem (17. 11. 2018),  Deset let s Václavem Havlem  (16. 11. 2018)  Kurz etikety s Ladislavem Špačkem  ( 1. 5. 2019 a 14. 12. 2019) a další.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.